Promosyonlar

Promosyonlar

2017 İÇİN  BIZDEN REZERVASYON YAPIN:


Günlük 60 TL yiyecek-içecek-kano kredisi kazanın. Rezervasyonunuzu rezervasyon siteleri yerine ofisimizi arayarak yada sitemizden online olarak yapin, bu kampanyanda yararlanın. Promosyonun nakit değeri yoktur. Her oda tipi için geçerlidir. Aynı anda bir promosyonumuzdan yararlanabilirsiniz. Promosyon Bayram/resmi tatillerde geçerli değildir.

7 GUNLUK INDIRIMLI PAKETLER:

NISAN, MAYIS ve EKIM aylarında Barbarossa'da kalmak için rezervasyon yapın (7 günluk paketler - indirimli ). Likya yolu üzerindeki konumu nedeniyle Club Hotel Barbarossa hem tarihsel zenginliklerimizi keşfetmek, hem de Akdeniz’in en berrak sularında yüzmek için bulunmaz bir yer.

Aşağıdaki promosyonlar deniz manzaralı odalarımızda. Dilerseniz yamaç paraşütü ile kuş bakışı nefes kesen güzellikteki kıyıların keyfini çıkarabilir, dilerseniz derin sulara dalarak deniz altındaki yaşamı keşfedebilirsiniz. Size önerdiğimiz turlar kendi acentamız veya lisanslı tur operatörleri tarafından yapılmaktadır.

Barbarossa’nın size sunduğu promosyonların bir diğeri ise; Rezervasyonunuzu internet sayfamızdan daha avantajlı şekilde yapabilirsiniz ayrıca 60TL yiyecek içecek kredisi kazanıyorsunuz.
Size bu özel uygulamayı, booking.com, sitemizden yönlendirilen misafirlerden komisyon almadığı için yapabiliyoruz (ayrıca ülkemizden biz size satarken Hollandalı bir firmanın ciddi kar etmesini önlemek açısından). Eğer rezervasyonunuz booking.com sitesinden yaparsanız 60 TL kredi uygulamamızdan yararlanamazsınız.